سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
محصولات

اپراتور دربهای اتوماتیک شیشه ای

اپراتور دربهای اتوماتیک شیشه ای متشکل از موتور و گیربکس ، مدار فرمان الکترونیکی ، آشکار سازهای حرکت ، شاسی و یراق آلات و تجهیزات ایمنی میباشد که بر روی دربهای لولایی ، کشویی ، زاویه ای ، گردان، منحنی و غیره نصب میگردد و آنها را تبدیل به یک سیستم اتوماتیک می نماید.

انواع دربهای اتوماتیک نفررو

دربهای اتوماتیک نفررو که عموما از جنس شیشه با فریم آلومینیومی ساخته میشوند و توسط انواع اپراتورهای اتوماتیک به صورت خطی کنترل میگردند. این نوع دربها از پر کاربرد ترین طیف این محصولات میباشند که در فرایند طراحی و تولید در سالیان گذشته توسط شرکتهای بزرگ و کوچه به مرحله تولید انبوه رسیده اند که به راحتی برای هر مکان با هر گونه ترددی محصول مناسبی بتوان انتخاب نمود.

فریم ها و تجهیزات جانبی

انتخاب فریم بر اساس نوع کاربری درب و یا طراحی محل مورد نظر صورت میپذیرد. کارشناسان میتوانند بر اساس نیاز مصرف کنندگان انواع دربهایی با فریم های پهن ، باریک در رنگهای متنوع و یا با روکش استیل یا دربهای بدون فریم را پیشنهاد نمایند.

گیتهای كنترل تردد سه شاخه

گیتهای کنترل تردد عموما جنبه امنیتی دارند و نسبت به فضاو سطح امنیت سازمان مورد نظر به کار گرفته می شوند. در این گروه انواع گذرگاها و تجهیزات الکترونیکی که مکمل این تجهیزات می باشند ارایه گردیده است.

گیتهای كنترل تردد شیشه ای

گیت های کنترل تردد شیشه ای یکی از محبوب ترین و پر کاربردترین گیتهای مصرفی در سازمانها و ساختمانهای پر رفت و آمد می باشد که در انواع کشویی و باله ای ارایه میگردند.